طراحی سایت آتلیه عکاسی
۰۴
بهمن

طراحی سایت آتلیه عکاسی

فضای اینترنت فرصت خوبی را در اختیار همه مشاغل قرار داده تا به شیوه ای مدرن و امروزی کسب و کار خود را معرفی کنند. همه اصناف و مشاغل می توانند با طراحی سایت، کاربران میلیونی اینترنت را جذب کنند. طراحی سایت آتلیه عکاسی یک ترفند هوشمندانه برای رونق کسب و کار شاغلین در این رشته هنری است. طراحی سایت آتلیه عکاسی امکانات زیادی را در اختیارتان قرار می دهد که مهم ترین آنها عبارتند از:

طراحی سایت آتلیه عکاسی و نمایش نمونه کارها

برای جذب مشتری باید یک آرشیو کامل از کارهای انجام شده به عنوان نمونه کار داشته باشید. نمونه کارهای یک عکاس گویای توانایی های هنری اوست. بازدید کنندگان با دیدن تصاویر بیشتر با نحوه کار و مهارت های یک عکاس آشنا می شوند. بخش گالری قسمتی است که نمونه کارهای عکاسی، میکس و مونتاژ، عکس های آتلیه عروس، آتلیه کودک و غیره در آن قرار دارد. دسته بندی تصاویر با توجه به موضوع ، راهنمای خوبی برای کاربران است. بخش های مجزایی برای عکاسی هنری، عکاسی صنعتی،، عکاسی از کودک، فیلمبرداری و غیره کاربران علاقه مند را به تصاویر دلخواه راهنمایی می کند.

طراحی سایت آتلیه عکاسی و سفارش آنلاین

یکی از بزرگترین مزایای طراحی سایت برای مشاغل، امکان سفارش گیری آنلاین از مشتری است. ثبت سفارش ، پیش پرداخت و درگاه امن پرداخت اینترنتی از امکاناتی است که سفارش گیری را ساده می کند. آتلیه عکاسی آنلاین در همه روزهای هفته و ۲۴ ساعته قادر به ثبت سفارش مشتری است.

طراحی سایت آتلیه عکاسی و مطالب آموزشی

 مقالات آموزشی می تواند کاربران بسیاری را به سایت عکاسی دعوت کند. بسیاری از علاقه مندان حرفه عکاسی به دنبال آخرین اخبار و اطلاعات در این زمینه هستند.  دانشجویان عکاسی و افراد علاقه مند عکاسی همیشه از نوشته های تخصصی استقبال می کنند. با فراردادن مطالب مفید و  اخبار جدید در ارتباط با عکاسی بازدیدکننده های بیشتری به سایت وارد می شوند. جذب بازدیدکننده ها در بهبود رتبه سایت تاثیر زیادی دارد.

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی با گرافیک بالا

طراحی سایت های هنری نظیر سایت عکاسی ریزه کاری ها خاصی دارد. ظاهر سایت آتلیه عکاسی می بایست بسیار گیرا تر از سایت های دیگر باشد. ظاهر سایت نشان دهنده کیفیت کار عکاسی و سلیقه عکاس است. طراحی قالب اختصاصی و شکیل به همراه افکت های ویژه و نمایش چشم نواز تصاویر از مهم ترین کارهای طراح است. مبحث زیبایی شناختی و آشنایی با روانشناسی رنگ ها به همراه گرافیک قوی مشحصه طراحی ویژه برای سایت عکاسی است. گرافیک قوی نمونه کارهای عکاس را برجسته تر نشان خواهد داد.

طراحی سایت آتلیه عکاسی ریسپانسیو

امکان نمایش سایت برای کاربران فعال اینترنتی با گوشی، تبلت و دیگر دستگاه ها را نبایدفراموش کرد. استانداردسازی و چیدمان المان های سایت، به گونه ای که مناسب نمایش در هر دستگاهی باشد را طراحی سایت ریسپانسیو گویند. این قابلیت برای نمایش بهتر هنر عکاسی بهترین گزینه است. به هم ریختگی محتوای سایت های هنری مطلوب نیست و کاربران نسبت به مهارت های هنرمند عکاس دچار تردید می شوند.

طراحی سایت آتلیه عکاسی رزومه عکاس

سایت عکاسی قوی ترین رزومه یک عکاس است. امکان افزودن صفحه ای مجزا برای معرفی و شرح فعالیت های قبلی عکاس در طراحی وجود دارد. علاوه بر آن تمام مدارک مسابقات عکاسی و مدارک تخصصی در این قسمت معرفی و به نمایش در می آید. نمایش مدارک برای جلب اطمینان مشتری ایده خوبی است. همه اطلاعات شخصی و حرفه ای در صفحه ای مجزا با سئوی قوی طراحی می شود.

فرم تماس با ما در طراحی سایت

طراحی صفحه تماس با ما راه ارتباطی عکاس با مشتری ها و کسانی است که قصد سفارش دارند. در این قسمت امکان افزودن آدرس آتلیه عکاسی، شماره تلفن، ایمیل و نقشه مکانی نیز وجود دارد. با ایجاد یک فرم تماس استاندارد، کاربران می توانند سوالات خود را مطرح کنند.

علاوه بر موارد یاد شده ، پخش موسیقی یا فیلم، مدیریت تبلیغاتی سایت، ثبت نام کاربران، تور بازدید از آتلیه مجازی، فروش آنلاین عکس های هنری، ویرایش محتوا، نمایش منوهای چند لایه ، افزودن بخش نظرسنجی و بسیاری از قابلیت های اختصاصی را می توان در طراحی سایت آتلیه در نظر گرفت.

کاوان وب با کادری متخصص و با تجربه آماده خدمت رسانی و طراحی سایت آتلیه عکاسی با امکانات ویژه و اختصاصی می باشد.