طراحی سایت سینما
۱۱
بهمن

طراحی سایت سینما

با گسترش نفوذ اینترنت و رواج گوشی های هوشمند، تعداد کاربران اینترنتی نیز در حال افزایش چشمگیری است. موج عظیم کاربران اینترنتی فضای گسترده ای را برای معرفی مشاغل و رونق کسب و کارها فراهم آورده است. به این ترتیب عرصه های متفاوتی از مشاغل، بازار هدف را در فضای آنلاین جستجو می کنند. در این راستا طراحی سایت برای رشد و شکوفایی کسب و کارها، یکی از رایج ترین امور است. سایت های هنری از جمله سایت سینمایی از نمونه های بارز ورود مشاغل متنوع در بازار آنلاین است. طراحی سایت سینما اهمیت زیادی در معرفی هنرهای نمایشی و فروش بلیط دارد.

ویژگی های طراحی سایت سینما

سایت سینما برای معرفی فیلم های در حال اکران و زمان پخش، فروش بلیط و اطلاع رسانی از تولیدات سمعی و بصری طراحی می شود. طراحی سایت سینما حساسیت خاصی دارد زیرا علاوه بر علاقه مندان به صنعت سینما، اساتید، دانشجویان و هنرمندان نیز از کاربران اصلی سایت سینمایی هستند. برخی از ویژگی های سایت سینما عبارتند از:

گرافیک سایت سینمایی

طراحی سایت سینما با ایجاد فضای روح نواز بصری می تواند کاربران را زمان بیشتری در سایت نگه دارد. گرافیک اختصاصی و تخصصی برای ایجاد محیط هنری یکی از الزامات سایت سینمایی است. چیدمان اصولی و به کارگیری فضای موجود در طراحی سایت یکی از مواردی است که گرافیست سینمایی در کارها لحاظ می کند.

تصاویر و گالری سایت سینما

استفاده از تصاویر در سایت سینما قوی ترین نوع تامین محتوا قلمداد می شود. طراحی سایت سینما با معرفی فیلم های در حال اکران همراه است که می بایست این معرفی به بهترین شکلی و با استفاده از تصاویر با کیفیت انجام شود. گالری تصاویر سینمایی تاثیر زیادی در جلب مخاطبان علاقه مند دارد که حتی می تواند بر روی فروش فیلم نیز تاثیرگذار باشد.

طراحی سایت سینما و تیزرها

پخش تیزر فیلم ها از محبوب ترین بخش هایی است که کاربران سایت سینما را به خود جلب می کند. روزانه هزاران کلیک روی تیزرهای فیلم ها زده می شود که نشان دهنده اهمیت طراحی تیزر فیلم است. تیزر در ترغیب کاربران به خرید بلیط سینما نقش موثری دارد.

امکانات طراحی سایت سینما

سایت سینمایی بهترین امکانات را برای معرفی فیلم های در حال اکران در اختیار دارد. اطلاع رسانی از فیلم های مطرح جهان، اخبار سینمایی، اطلاعات بازیگران، کارگردانان، تهیه کننده ها و دیگر عوامل فیلم در اغلب سایت های سینمایی دیده می شود. علاوه بر معرفی فیلم امکانات ویژه ای نیز در سایت سینما وجود دارد از قبیل:

دسته بندی فیلم ها: امکان دسته بندی فیلم ها بر اساس ژانر، دسترسی کاربران را به فیلم های مورد نظر راحت تر می کند. ژانر کمدی، خانوادگی، ترسناک، علمی-تخیلی، پلیسی و جنایی برخی از ژانرهای پر مخاطب هستند.

سیستم رزرو و خرید اینترنتی : در این بخش امکان رزرو اینترنتی بلیط سینما با انتخاب سانس و شماره صندلی وجود دارد. سیستم پرداخت الکترونیکی متصل به درگاه امن بانکی از کاربردی ترین بخش های سایت سینما برای خرید بلیط است.

طراحی بخش فیلم های پر فروش، طراحی صفحه اخبار سینمایی، طراحی تیزرهای تبلیغاتی، طراحی صفحه فیلم های آینده و بخش عضویت در سایت از امکاناتی است که در طراحی سایت سینما لحاظ می شود.

کاوان وب با کادری متخصص و با تجربه، آماده خدمت رسانی و طراحی سایت با امکانات اختصاصی می باشد.