طراحی سایت شرکتی
۰۳
بهمن

طراحی سایت شرکتی

تبلیغات اصولی مهم ترین رکن در موفقیت و توسعه شرکت ها می باشد. گسترده ترین فضای آنلاین در اختیار سایت های شرکتی برای تبلیغات فراگیر قرار دارد. طراحی سایت شرکتی جهت معرفی شرکت، برندینگ، معرفی خدمات، ارائه رزومه شرکت، سفارش گیری و فروش محصولات بیشترین کاربرد را دارد. حفظ جایگاه یک شرکت در حوزه فعالیت های فیزیکی، از طریق طراحی سایت شرکتی امکان پذیر است.

طراحی سایت شرکتی یکی از متنوع ترین طراحی ها را دارد که بر اساس نوع تجارت و فعالیت شرکت اجرا می شود. سایت شرکتی یک سایت پویا و فعال است که نیاز به برنامه نویسان حرفه ای و طراحی اصولی دارد. جستجوی بازار هدف از طریق بازاریابی اینترنتی اصلی ترین هدف از طراحی سایت شرکتی است.

با طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی آن، محدودیت زمانی و مکانی از بین خواهد رفت. شرکت های تجاری و خدماتی می توانند مشتریانی خارج از محدوده شرکت و در تمام ایام هفته داشته باشند. اطلاعات کاری و فعالیت های شرکت در همه زمان ها برای همه کاربران قابل دریافت بوده و نیاز به حضور بازاریاب در محل برای جلب مشتر نمی باشد. با طراحی سایت شرکتی بسیاری از هزینه های غیر ضروری شرکت ها کاهش پیدا می کند.

قابلیت های طراحی سایت شرکتی

با توجه به اهداف شرکتی، نوع فعالیت و بازار هدف، طراحی اختصاصی برای هر شرکت انجام می شود ولی به طور کلی این ویژگی ها در طراحی سایت شرکتی در نظر گرفته می شود:

طراحی سایت شرکتی : مدیریت محتوا

در سایت شرکتی محتوا شامل محصولات و مطالب با قابلیت ایجاد فایل های چند رسانه ای است.قابلیت ایجاد، انتشار و ویرایش محتوا به صورت نامحدود در طراحی سایت شرکتی پیش بینی می شود. افزودن فایل های چند رسانه ای شامل: تصاویر، فایل های صوتی و ویدئویی، تصاویر شاخص، اینفوگرافیک و غیره از امکاناتی است که در طراحی سایت شرکتی نقش حیاتی دارد. قابلیت زمان بندی انتشار محتوا، تغییر در محتوای قبلی سایت، اشتراک گذاری فایل ها در بهبود کیفیت سایت شرکتی موثر است.

طراحی سایت شرکتی : مدیریت رسانه

قابلیت نمایش فایل های تصویری، صوتی و فیلم ها در صفحه دلخواه، ایجاد گالری تصویر، تغییر در اندازه تصاویر همگی از طریق پنل مدیریت رسانه امکان پذیر است. این قابلیت در استاندارد های بهینه سازی تصاویر و سئو سایت نفش کلیدی دارد. استفاده اصولی و مدیریت صحیح رسانه رمز بقای شرکت های اینترنتی است.

ویژگی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی : مدیریت فهرست ها

در سایت شرکتی قابلیت استفاده از فهرست های نا محدود برای نمایش در صفحات سایت، قابلیت افزودن زیرمنوها، قابلت افزودن صفحات و لینک های گوناگون و دیگر امکانات برای مدیریت سیستم فراهم شده است. سیستم مدیریت فهرست ها در صورت نیاز به تغییر سریع، کاربرد فراوانی دارد.

طراحی سایت شرکتی : سیستم مدیریت نظرات

در سایت شرکتی کاربران می توانند نظرات خود را در قسمت مربوط به هر کالا و یا خدمات درج کنند. آگاهی از نظرات و پاسخگویی با سیستم مدیریت نظرات قابل انجام است. مطرات کاربران منعکس کننده سطح رضایتمندی و توقعاتی است که از شرکت دارند. لذا ضروری است که همه نظرات خوانده و در حد توان پاسخ داده شوند. بدیهی است کسی که مدیریت نظرات را بر عهده دارد، در صورت صلاحدید می تواند برخی نظرات را حذف کند. قابلیت غیر فعال کردن بخش نظرات برای کاربران عضو، جلوگیری از هرزنامه، شناسایی نظرات اسپم همگی از طریق پنل مدیریت نظرات انجام می شود.

طراحی سایت شرکتی : مدیریت تماس ها

صفحه تماس با ما یکی از صفحات پر بازدید در سایت شرکتی است. ابن صفحه حاوی اطلاعاتی از آدرس و نشانی تماس شرکت می باشد. درج شماره تماس به همراه آدرس دقیق محل شرکت و پیاده سازی آدرس روی نقشه گوگل از مهم ترین کارهایی است که می توان در صفحه تماس با ما انجام داد. بهتر است در این صفحه یک فرم تماس به همراه ایمیل شرکت برای ارتباط با مشتری وجود دارد.

طراحی سایت شرکتی : مدیریت کاربران

عضوگیری، ایجاد حساب کاربری، نظارت بر محتوای ارسالی اعضا، اطلاعات تماس، ثبت نام، تغییر رمز عبور و بسیاری از فعالیت ها بر روی سایت شرکتی توسط مدیر سایت قابل انجام است. مدیریت کاربران فعالیت های کاربری، پیاده سازی اتوماسیون اداری، رسیدگی به سفارش محصول یا خدمات و دیگر امور با پنل مدیریت کاربران اجرا می شود.

کاوان وب با کادری متخصص و با تجربه آماده خدمت رسانی و طراحی سایت برای صاحبان مشاغل می باشد.