بهبود رتبه سایت در گوگل
۱۰
بهمن

۸ ترفند برای افزایش رتبه سایت در گوگل(۲)

افزایش رتبه سایت نزد موتورهای جستجو دغدغه اصلی مدیران وب سایت ها است. طبق تحقیقات انجام شده کاربران بر روی سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند بیش از دیگر سایت ها کلیک می کنند. قرار گرفتن در رتبه های اول تا سوم گوگل می تواند سود سرشاری را برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی به همراه داشته باشد. بدیهی است طراحی سایت نقش موثری در برندسازی و سودآوری دارد ولی برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید با استفاده از تکنیک های فنی، رتبه سایت در گوگل را بهبود بخشید.

۵-افزایش رتبه سایت در گوگل با شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی کاربرپسند نظیر تلگرام و اینستاگرام موجب برندسازی و کسب جایگاه بهترسایت خواهد شد. حضور مستمر و پر رنگ در فضای مجازی و اشتراک گذاری محتوا از اصول Off-page است. سئوی خارجی با برندسازی و باز نشر مطالب در فضای مجازی تاثیر زیادی بر جایگاه سایت نزد گوگل دارد. کاربران شبکه های اجتماعی طیف وسیعی از کاربران اینترنتی را تشکیل می دهند . بازار هدف خوبی برای فروش کالا هستند. ارتباطات دوستانه در شبکه های اجتماعی بیش از وب سایت ها است.

۶- بهبود رتبه سایت در گوگل با mobile friendly website

سهم کاربران گوشی های هوشمند و تبلت در آمار جستجوهای گوگل بسیار بیش از آن چیزی است که تصور می کنید. نادیده گرفتن میلیون ها کاربر موبایل و تبلت قطعا به رتبه سایت آسیب می زند. طراحی mobile friendly website انتخابی هوشمندانه است که موجب افزایش رتبه سایت خواهد شد. برای این منظور از تیم طراحی تخصصی کاوان وب کمک بگیرید. کاربران گوشی های هوشمند و تبلت باید بتوانند بدون به هم ریختگی از مطالب سایت استفاده کنند. سایت فروشگاهی، سایت آموزشگاهی، سایت دکوراسیون، سایت پزشکی و دیگر سایت ها باید برای کاربران گوشی های هوشمند و تبلت نیز بهینه سازی شوند.

۷- افزایش رتبه سایت با تکنیک‌های فنی سئو

تکنیک های سئو از ضروری ترین اصول برای موتورهای جستجو هستند. فهرست بندی، برطرف کردن خطای ۴۰۴، حذف صفحات تکراری همگی تضمین کننده کیفیت سایت است. تکنیک های سئوی داخلی On-page SEO باعث بهبود رتبه سایت شده و کاربران را به سوی سایت هدایت می کند.

۸-افزایش رتبه سایت با فایل های صوتی

جستجوی صوتی به طور مرتب در حال افزایش است و کارشناسان بر این عقیده اند که تا سال ۱۴۰۰ نیمی از کاربران از جستجوی صوتی استفاده می کنند. اهمیت جستجوی صوتی را نباید دست کم گرفت. کاربران در جستجوهای صوتی از جملات طولانی تری استفاده می کنند به این ترتیب استفاده از کلید واژه ها و عبارات کلیدی مناسب اهمیت بیشتری پیدا می کند. حدس کلید واژه ها نیازمند تجربه و آگاهی است. محتوا سازی محدود به فایل های متنی نیست .

محتوای صوتی و فایل های صوتی با ارزش ترین راه برای معرفی محصولات یا خدمات سایت است که مورد توجه کاربران دستگاه های هوشمند قرار می گیرد. فایل های صوتی با انتقال اطلاعات به کاربران همراه است و موجب خستگی چشم نیز نخواهد شد. برای بهیود رتبه سایت در گوگل از هم اکنون تولید محتوای صوتی را در دستور کار خود قرار دهید.

کاوان وب با کادری متخصص و با تجربه، آماده خدمت رسانی و طراحی سایت با امکانات اختصاصی می باشد.