طراحی سایت پوشاک
۰۲
بهمن

طراحی سایت پوشاک

تولید البسه و پوشاک ارتباط مستقیمی با دنیای مد و فشن دارد. رقابت در عرضه و فروش پوشاک بسیار شدید و تنگاتنگ است. شرکت های تولیدی پوشاک همه تلاش خود را برای فروش محصولات از راه های مختلف انجام می دهند. حضور برندهای مختلف کیف، کفش و انواع لباس وابسته به فروش محصولات و خریداران است. تبلیغات و بازاریابی در عرصه پوشاک بیشترین نقش را در معرفی محصولات به خریداران دارد. برای پیشی گرفتن در بازار رقابت پوشاک می بایست از تکنولوژی های روز دنیا بهره برد. کاربران فعال میلیونی اینترنت روزانه از ده ها سایت پوشاک دیدن می کنند ولی تنها از یک سایت خرید خواهند کرد. طراحی سایت پوشاک هنر عرضه پوشاک به نحوی مشتری پسند است که منجر به رونق کسب و کار و فروش بیشتر البسه می شود.

طراحی سایت پوشاک را می توان طراحی بوتیک اینترنتی نامید. معرفی تولیدات کیف، مفش و البسه از طریق بوتیک آنلاین ، کم هزینه ترین راه تبلیغات برای شاغلین در این حیطه کاری است. طراحی سایت پوشاک مناسب تولید کنندگان پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه است. خرده فروشان و عمده فروشان پوشاک، صادرکنندگان و واردکنندگان پوشاک، بوتیک دارها وفروشندگان سیسمونی بیشترین سودآوی را با طراحی سایت پوشاک خواهند داشت.

گرافیک اختصاصی درطراحی سایت پوشاک

گرافیک نقش مهمی در طراحی سایت پوشاک دارد. جلوه های بصری و دیزاین اختصاصی در سایت پوشاک، بهترین استراتژی برای ارائه محصولات است. هدف از طراحی سایت پوشاک اینست که خریداران بتوانند بهترین انتخاب را از میان البسه موجود داشته باشند. فروش محصول بیشتر با استفاده از روش های غیر معمول نمی تواند سودآوری دائمی را به همراه داشته باشد. از این رو گرافیک در طراحی باید بتواند دید درستی از لباس را به مشتری انتقال دهد. استفاده از نور مناسب، دیزاین صحیح و گرافیک جذاب بیشترین تاثیر را در معرفی محصول دارد. به این ترتیب خریدار می تواند بهترین انتخاب را انجام داده و از خرید خود راضی باشد. مشتری راضی بهترین سرمایه سایت پوشاک است که در آینده نیز به سایت باز خواهد گشت.

رقابت در طراحی سایت پوشاک

تولیدکنندگان زیادی در زمینه پوشاک فعالیت دارند و محصولات خود را از طریق سایت و در فضای اینترنت معرفی می کنند. ماندگاری در فضای رقابتی تولیدی پوشاک نیاز به تلاش مضاعف دارد. به روز رسانی های مداوم و روزانه ضروری ترین کاری است که برای نمایش بهتر محصولات می توان انجام داد. ایجاد محیط ساده برای مدیریت سایت فروشگاهی، امکان تغییر در چیدمان کالاهای موجود را فراهم می کند.

هزینه طراحی سایت پوشاک

اجرای تکنیک های طراحی برپایه اصول سئو سایت در زمان کوتاهی سایت فروشگاهی را از سایر رقبا برجسته می کند. بهینه سازی و سئو سایت اهمیت زیادی نزد موتورهای جستجو دارد. ربات های خزنده گوگل جزئی ترین تغییرات را طبق الگوریتم های پیچیده رصد می کنند. بهین سازی و سئو سایت موجب بهبود کیفیت سایت و ارتقای آن در جستجوی نتایج گوگل می شود.این روند بر جذب بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان سایت پوشاک بیشترین تاثیر را دارد. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به مفهوم پیشی گرفتن از سایر رقبا در زمینه پوشاک است. طبق یک روند آزمایش شده، سایت هایی که بازدیدکننده بیشتری دارند، مشتری و خریدار بیشتری نیز خواهند داشت.

طراحی سایت پوشاک با لود بالا

مهم ترین نکته در طراحی سایت پوشاک سرعت بالای لود سایت است. استفاده از تصاویر زیاد می تواند احتمال کند شدن سایت را بیشتر کند. سایت های کند خوشایند مشتری نیستند. استفاده از سرورهای قدرتمند با پهنای باند مناسب، بهینه سازی تصاویر، حذف بخش های غیر ضروری و حجیم، رعایت استانداردهای طراحی و کدنویسی برخی از مواردی است که می تواند مشکل سرعت پایین سایت پوشاک را برطرف کند.

امکانات طراحی سایت پوشاک

نمایش ویژگی های یک محصول به همراه تصاویر جذاب و با استفاده از روانشناسی رنگ ها از امکانات اختصاصی سایت لباس است. طراحی صفحه معرفی محصول ، با توضیحاتی از جنس پارچه، نوع الیاف، سایزبندی، رنگبندی، نام برند و .. تکنیکی ترین نوع اطلاع رسانی برای مشتری است. برخی از اصلی ترین امکانات طراحی سایت پوشاک عبارتند از :

 • طراحی بخش محصولات و دسته بندی پوشاک بر اساس الگو و طرح، سایز یا رنگ
  طراحی صفحه درباره ما و برندسازی با معرفی فعالیت های تولیدی پوشاک
  طراحی صفحه تماس با ما جهت دریافت سوالات و ارتباط با مشتری و خریداران
  طراحی پنل تخفیف و ارائه کد های دوره ای
  طراحی قسمت حراج پایان فصل و دوره ای
  طراحی سیستم فروش اینترنتی و آنلاین
  طراحی بخش پر فروش های سایت
  طراحی قسمت نمایندگان فروش در استان ها

هزینه طراحی سایت پوشاک

صرف هزینه برای طراحی سایت پوشاک بسیار کمتر از هزینه ها در فروشگاه پوشاک است. اجاره یا خرید بوتیک، استخدام کارمندان بخش فروش، اجاره انبار، هزینه های جانبی برق، تلفن و غیره همگی بر دوش شاغلین در این صنعت سنگینی می کنند. با طراحی سایت پوشاک بسیاری از این هزینه ها به طور کلی حذف شده و به چرخه تولید باز می گردد.

کاوان وب با کادری متخصص و با تجربه آماده خدمت رسانی و طراحی سایت پوشاک با امکانات ویژه و اختصاصی می باشد.